Понедельник, 20.05.2024, 17:00
Приветствую Вас Гость |Ваши ЛС: | Регистрация | Вход

Журнал "Мой Компьютер"

Меню сайта
Форма входа
Друзья сайта
Нас посетили

Delphi - Народный Форум

[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Народный Форум » Компьютеры » Программирование » Delphi (Delphi кодинг)
Delphi
SashazqДата: Понедельник, 02.06.2008, 18:35 | Сообщение # 1
NewComer(Новичок)
Группа: Пользователи
Сообщений: 33
Репутация: 3
Статус: Offline
Привіт всім biggrin . Не міг би хтось підсказати мені (або показати у вигляді коду), як можливо використати вміст DriveComboBox для відображення у ListView. Короче кажучи склеїти їх. Можливо через OpenPath. Я новичок у програмуванні.

Добавлено (02.06.2008, 18:35)
---------------------------------------------
Ну, що ж це я затронув важкувате питання. Нещодавно спіткнула ідея, а чи не написати програму для виправлення багів системи: підправити реестр, видалення тимчасових файлів та настройка системи на максимальну швидкість. У зв'язку з цим хочу вас попросити, що (хто бажає приеднатися до "проекту") викладали шляхи підправлення реєстру. А також приймати участь у її розробці разом. Згодом викладу вихідний файл.
P.S.:" Я вже почав програму розробляти, маю робочу версію програми, але з невеликим вмітом функцій пошуку помилок."


"Компьюторщик"- это не професия, это призвание.
 
AteisTДата: Понедельник, 02.06.2008, 19:25 | Сообщение # 2
NewComer(Новичок)
Группа: Пользователи
Сообщений: 19
Репутация: 2
Статус: Offline
Sashazq, во-первых, если смотреть на все это с позиции новичка в программировании, то лучше не заморачивать себе голову такими проектами, т.к. от него не будет никакой явной пользы, в природе существует очень много готовых продуктов в том числе бесплатных, которые позволяют проделывать все вышеописанные вами операции. Так зачем же тратить время на то, что точно не будет пользоваться спросом ввиду своей "попсовости"? Мой совет - алгоритмы и еще раз алгоритмы, в результате программирование, именно программирование(!), повернется к вам своей истинной стороной)
Во-вторых, более по-существу, т.к. знаю по своему опыту что если идея реализации чего-либо вбилась в голову, то ее так просто оттуда до первой тупиковой ситуации не вытащишь) Относительно реестра: можно взять хэлп такой программки как XP Tweaker, там все детально расписано. А насчет листвью и drivecombobox.. если честно, то лучше написать свой собственный компонент на основе их обоих и не заморачивать себе голову)


Доктор Франкенштейн, ну что же вы, смелей смотрите на меня, я - результат ваших идей.
http://virpool.ho.ua
 
L@nkenДата: Понедельник, 02.06.2008, 20:54 | Сообщение # 3
Любитель пообщаться
Группа: Проверенные
Сообщений: 296
Репутация: 15
Статус: Offline
Если Вы всё-таки решились делать прогу по реестру, то немного инфы можно почерпнуть здесь

"Наиболее поразительным свойством человеческого интеллекта является способность принимать правильные решения в обстановке неполной и нечёткой информации"

Если теорему так и не смогли доказать, она становится аксиомой. (Евклид)

 
SashazqДата: Четверг, 12.06.2008, 10:32 | Сообщение # 4
NewComer(Новичок)
Группа: Пользователи
Сообщений: 33
Репутация: 3
Статус: Offline
L@nken, переглянув форум, дійсно є , що почитати. Дякую за допомогу!
AteisT, все ж таки те, що я затіяв не є мега проектом, але лише певний рівень в практиці по програмуванню. Маючи ці знання, можна створити щось дійсно потрібне!

Добавлено (12.06.2008, 10:32)
---------------------------------------------
Привіт всім! А давайте на цій темі розповідати про DELPHI, як вперше познайомились, перша програма (тільки не Hello, MK), що вас захоплює у Object Pascal та ін.
Розглядати перспективи delphi та чогось новенького у світі програмування! biggrin
Також розповідати , а чим саме ви захоплюєтесь у програмуванні, а саме: мультимедіа, HARD, система!


"Компьюторщик"- это не професия, это призвание.
 
L@nkenДата: Четверг, 12.06.2008, 15:34 | Сообщение # 5
Любитель пообщаться
Группа: Проверенные
Сообщений: 296
Репутация: 15
Статус: Offline
Sashazq, а чего сам не рассказал? smile
Относительно меня, то я делфи не люблю, синтаксис не нравится, а писал я на нем только программы для моделирования полёта самолёта, просто препод на других языках тогда не разрешал писать, так как их не знал smile


"Наиболее поразительным свойством человеческого интеллекта является способность принимать правильные решения в обстановке неполной и нечёткой информации"

Если теорему так и не смогли доказать, она становится аксиомой. (Евклид)

 
SashazqДата: Пятница, 30.01.2009, 20:26 | Сообщение # 6
NewComer(Новичок)
Группа: Пользователи
Сообщений: 33
Репутация: 3
Статус: Offline
Ну, що ж вперше я познайомився з delphi 4 місяці назад.
Раніше я ніколи не програмував , хоча писав сторінки HTML,
але це мова розміток гіпертексту, тому це не враховується.
Першою моєю програмою був плеєр ,який я написав через 2 тижні освоєння Object Pascal , а саме вивчення книг про типи данних та пізнання бібліотеки Bass, що невдовзі послугувало мені для сторення нової версії мого плеэра. Також я доповнив його скінами та свіми основними функціями плеєра, що згодом почав читати відео. Далі я дав на тестування мою програму на тестування одному знайомому. Невдовзі він звернувся до мене,сказавши:"Класний плеєр! Нову версію вже написав?". Так за допомогою мого приятеля цей плеєр розійшовся по руках.
Маючи певний успіх у програмуванні я почав захоплюватися системним програмуванням де в чому розібравшись я натрапив на ряд перешкод, і, тому звернувся на цей форум.
А "вибір" мій зупинився на Delphi , тому,що іншого компілятора я не знайшов ,а скачать Borland Builder C++ я не взмозі зі своїм інтернетом.
І ще дещо, Object Pascal , я обрав за його легкість, на мою думку! smile
А ви розкажіть свою історію, та давайте розберемов в Delphi разом!

Добавлено (30.01.2009, 20:26)
---------------------------------------------
Ау... А серед нас є програмісти ?


"Компьюторщик"- это не професия, это призвание.
 
avreliy2kДата: Пятница, 30.01.2009, 21:13 | Сообщение # 7
NewComer(Новичок)
Группа: Пользователи
Сообщений: 39
Репутация: 0
Статус: Offline
А что, есть выпить? biggrin
 
SashazqДата: Суббота, 31.01.2009, 01:03 | Сообщение # 8
NewComer(Новичок)
Группа: Пользователи
Сообщений: 33
Репутация: 3
Статус: Offline
Хотів би розвинути тему smile .
Щоб, прогери, які нас оточують, а себто, ми самі :), показулави ,тут на форумі , свої творіння ).
Чи серед нас одні шароварщики ? smile


"Компьюторщик"- это не професия, это призвание.
 
avreliy2kДата: Суббота, 31.01.2009, 19:02 | Сообщение # 9
NewComer(Новичок)
Группа: Пользователи
Сообщений: 39
Репутация: 0
Статус: Offline
просто мои творения несколько специфические - математические biggrin
 
Народный Форум » Компьютеры » Программирование » Delphi (Delphi кодинг)
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: